Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

PROPOZICE 4. ROČNÍKU BĚH RIVIÉROU 2016

Pořadatel:
STAREZ – SPORT, a.s.

Termín:
Sobota 21. 5. 2016, od 10:00 hodin

Místo:
Areál koupaliště Riviér (mapa)

Uzávěrka online registrace:
Čtvrtek 19. 5. 2016, 24:00 h.
 

Prezentace a výdej startovních čísel 21.5.2016 od 9:00 do 12:30 v areálu koupaliště Riviéra


Tratě

Tratě vedou po asfaltových cyklostezkách a po zpevněných cestách.

Tratě mládežnických kategorií budou vyznačeny v areálu koupaliště Riviéra.

Kategorie a časový plán:

      Čas startu              Ročníky                     Kategorie                               Trať           

Vyhlášeni budou vždy první tři nejlepší a každá kategorie bude rozdělena na muže/hochy a ženy/dívky.

Hlavního závodu v kategoriích „MUŽI A“ a „ŽENY A“ se mohou zúčastnit i junioři a juniorky. Spodní věková hranice pro účast je ročník narození 2000. Běžci mladší 18 let běží na odpovědnost svých rodičů a doporučujeme přímo při závodě doprovod rodičů či jiného dospělého běžce.Nezletilí závodníci, kteří se zúčastní v kategorii MUŽI A“ a „ŽENY A“ musí nechat své zákonné zástupce vyplnit a podepsat čestné prohlášení (zde) Toto prohlášení je nutné podepsat a oscanované poslat emailem na adresu - info@rivierabeh.cz. Rovněž je nutné zanechat si kopii a tu předložit při prezentaci na závod (vyzvedávání čísel).

Registrace

Registrace mužů a žen probíhá přes online registrační formulář od 19. 5. 2016. Každý účastník je povinen zadat platný email, na který mu budou zaslány pokyny pro platbu. Platbu je třeba provést pod zaslaným variabilním symbolem na účet pořadatele nejpozději do 5 dnů. Závod je určen všem amatérským i profesionálním běžcům bez ohledu na věk. Registrace probíhá prostřednictvím webu www.rivierabeh.cz nebo na místě v den závodu do 10:00 h.

Prezentace a výdej startovních čísel    

Sobota 21. 5. 2016, mezi 9:00–12:30 hodinou v areálu koupaliště.

Startovné

Probíhá prostřednictvím platby převodem na účet na webu www.rivierabeh.cz. Startovné pro dospělé činí 100,- Kč. Junioři a děti hradí 50,- Kč. Při platbě je nutné uvézt variabilní symbol, vygenerovaný při registraci a do textu vepsat své příjmení. Startovné na místě činí 150,- Kč.

Měření časů

Všechny kategorie budou měřeny čipovou technologií Champion Chip CZ. Závodník je povinen mít připevněn měřící čip na noze po celou dobu závodu až do průběhu cílem. Bez čipu nebude závodníkovi měřen čas.

Vyhlášení výsledků

Výsledky všech kategorií budou vyhlášeny bezprostředně po závodu dané kategorie. Vyhlášeni budou vždy první tři nejlepší a každá kategorie bude rozdělena na muže/hochy a ženy/dívky.

Občerstvení

Pro všechny registrované účastníky bude zajištěno drobné občerstvení. Po odevzdání čipů, obdrží každý účastník poukázku na občerstvení.

Technické zázemí

V místě závodu bude k dispozici šatna, WC, sprchy, občerstvení.

Záchranná služba

Záchranná služba bude zajištěna po celou dobu závodu v prostorách startu a cíle.

Úschova věcí

V prostoru cíle si bude možné uschovat věci v uzamykatelných skříňkách.

Doprovodný program

Po celou dobu akce je připraven bohatý doprovodný program pro děti a dospělé. Jumping Kids, mažoretky Lili, lakros, soutěž zručnosti v jízdě na kole, skákací hrady, lanová dráha, kolo štěstí, fotokoutek, malování na obličej, bungee running, foukačky, bubble sumo, slack line, nízké lanové překážky, chůdy, foot snooker a další…


Kontakt

STAREZ – SPORT, a.s. Tel: 730 106 916, info@rivierabeh.cz


Propozice závodu ke stažení